Intro

Aktuality

SAIL & EAT in EATaly

5.-12.05.2018 a 6.-13.10.2018

39


 


 NOVÝ PROGRAM, ktorý budete milovať ! 


SAIL , EAT & wine in EATaly. 


KAMPÁNIA / Amalfská rivéra 


Zažite viac ako sailing výlet na nezabudnuteľnú Amalfskú riviéru. Jachtite, pite, jedzte ako pravý talian v spoločnosti talianov ! Objavte typickú kuchyňu a vína nádhernej Kampánie a južného Talianska. Pripravte si jedlo pod vedením talianskeho kuchára jedlo priamo na palube vašej lode z čerstvých lokálnych surovín pre celú posádku ! 


MY WAY flotilová plavba (viac slovenských posádok): 6.-13.10.2018.


SOBOTA


Príchod na ostrov PROCIDA autom alebo transfer z letiska NEAPOL. Nalodenie sa. Check in. 


Welcome drink . Večer ochutnávka vín lokálnych výrobcov z Procidy a typických lokálnych jedál. 


NEDEĽA: 


Jachting na nádherny pokojný ostrov VENTOTENE, so starovekým prístavom. Vychutnajte si čerstvo pripravené ryby a rybie špeciality. Ostrov si zachoval svoju pokojnú a typickú atmosféru, kedže leží mimo hlavných turistických trás. 


PONDELOK


St. ANGELOISCHIA 


Po preplavbe na ostrov Ischia sa zastavíme v pitoresknej dedine St. ANGELO vychutnať si lokálnu pochúťku , ktorej recept sa podáva z generácie na generáciu . Nechajte sa prekvapiť. Budete okúzlený spektakulárnymi výhľadmi z reštaurácie na samom v vrchu hory. 


UTOROK


Ostrov CAPRI – presúvame sa z ostrova ISCHIA na ostrov CAPRI. Celý deň na preskúmanie ikonického ostrova, na ktorom si stavali vily už rímsky cisári. Na najvyššiu horu ostrova MONTE SOLARO , odkiaľ je výhľad na celý ostrov sa dostanete peši , alebo lanovkou. 


STREDA


Z Capri sa presunuieme na AMALFSKÚ RIVIÉRU , kde nás okrem pastvy pre oči čakajú ďaľšie kulinárske špeciality a lokálne vína. 


ŠTVRTOK


Návrat na ISCHIU, tentokrát budeme kotviť v hlavnej maríne na opačnej strane ostrova. Ochutnávky vína a lokálnych produktov. 


PIATOK


Preplavba na ostrov PROCIDA. Nemôžete odísť z Procidy , pokiaľ nenavštívite Marina Corricella. Malá rybárska dedinka, ku ktorej je prístup len po vode, alebo pešo. Na čerstvé ryby pripravované v tejto dedine s pohárom dobrého vína na záver vášho pobytu dlho nezabudnete. 


SOBOTA


Raňajky a check out do 9.00 


Pozn. Program môže byť upravený v závislosti od počasia. 


K dispozíciu sú lode od lokálnej charter spoločnosti , charter partnera MY WAY. Plavby sa zúčastňuje max 10 lodí , posádky sú z celej Európy, flotilu lodí vedie talianska posádka. Lode je potrebné bookovať prostredníctvom MY WAY


Cena : 


Chartrová loď podľa vášho výberu a disponibility a účastnícky poplatok 290 € / osoba , platí sa na mieste. 


Poplatok zahřňa : vedenie flotilovej plavby, asistenciu v prístavoch transfery do reštaurácií a vinárstiev, degustácie + stravu uvedenú v programe, talianskeho kuchára na palube na jeden deň. 


Cena nezahŕňa: poplatky za prístavy nie sú v cene, ich výška je nižšia ako prist. poplatky v CRO, rovnako aj vybavenosť v niektorých marínach, náklady na palivo, letenky. 


Možnosť doobjednať skippera. Informujte sa prosím včas, či je Vaša licencia platná pre charter v Taliansku. 

Aktuálna ponuka lodí na jednotlivé termíny – na vyžiadanie v MY WAY.